Etykiety cyfrowe na roli cieszą się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż technologia rolowego druku cyfrowego umożliwia wykonanie etykiet w sposób szybki i relatywnie tani, jednocześnie zapewniając wysoką jakość wydruku. Etykiety cyfrowe na roli możemy drukować na różnych podłożach – folii, papierze, materiale strukturalnym, co dodatkowo zwiększa spektrum ich zastosowań.

Etykiety są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Jedną z ich  zalet jest łatwa i szybka aplikacja – oferowany nośnik jest kompatybilny z większością popularnych modeli maszyn etykietujących instalowanych w ramach linii produkcyjnych.

Technologia druku cyfrowego pozwala na szybką realizację zamówień niezależnie od ich nakładu, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskiej ceny druku przy realizacji zleceń niskonakładowych. Wynika to z faktu, iż druk cyfrowy nie wymaga przygotowywania kosztownych form drukowych. Jednocześnie w każdej chwili możemy zrealizować dodruk etykiet, a w razie potrzeby zmodyfikować wzorzec wydruku.

 

 Przykładowe realizacje:

Zapytaj o ofertę